Minderci Bekir'e Hoş Geldiniz | Bugün:
 • Siz İsteyin, Biz Dikelim...                                                                              Tel :0 212 521 85 29-0 532 791 85 34                                                                 www.mindercibekir.com
  Minderci Bekir
  Minderci Bekir ;

  1979 yılında kurulmuş olup, Başta minder olmak üzere ev tekstilinin tüm dallarında yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve tekstil sektörüne getirdiği yeni boyut ile Ev Tekstili alanında öncü firmalardan biri olmuştur.

  Amacımız ; Çağdaş standartlarda Ev tekstil ürünlerini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

  Firmamız kesinlikle Fason firma kullanmamakta müşterilerinden gelen siparişler doğrultusunda üretimi %100 kendi gerçekleştirmektedir.

  Araçlar ve Atolyemiz özsermayemiz olup, “Yapacaksak en iyisini yapacağız” düşüncesi ile yoluna devam etmekte olan Minderci Bekir, güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu işlerin verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

  Avantajlarımız ;

  Özen ve Güleryüz - Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız kumaş seiçiminden dikime kadar olan her aşamada azami gayret gösterir.

  Profesyonellik ve Dinamizm - Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerimizin dinamizmi ile dikim daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

  Her Alanda Kaliteli Hizmet - Müşterilerimizi karşılamaktan tutun da kumaş seçimi ve dikim dahil olmak üzere son aşamaya kadar gereken tüm hassasişyet gösterilmektedir.

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.